מוקדים קהילתיים (חוגים)
חינוך-מעונות יום וצהרונים
הקתדרה
תרבות ואמנות
ספורט
קליטה
נוער
רמות ספורטיב -gym
בית האמנים
סטארט-אפ
הגן הזואולוגי
פארק קרסו למדע
מוזאון הנגב לאמנות
מרכז הצעירים
משכן אומנויות הבמה
המרכז לעסקים באר שבע
כתבות
מידע פנים ארגוני
מכרזים
כיוונים נוספים
חווידע

לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש דצמבר 2014

 
 

תאריך

שעות

שם האירוע

אחראי

מקום האירוע

1.12

11:30

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית

מחלקת קליטה עירונית

מרכז קהילתי

רחבת החי"ל

1.12

19:30

מנוי מוסיקלי:  "קלאסיקה לא קלאסית"

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז הצעירים

רח' הרצל, 12

2.12

14:30– 8:45

טיול למרכז בריאות "נווה מדבר"

התאחדות

"צ'רנובל"

 

מרכז בריאות "נווה מדבר"

5.12

15:00 – 7:30

השתתפות במפגש שנתי ישראלי של יוצאי מולדובה

התאחדות יוצאי מולדובה

תל אביב (בית בסרביה)

9.12

17:30

25 שנה לעלייה.

פאנל  בהשתתפות פרשני טלוויזיה מובילים: פרופ' זאב חנין, זאב פראיימן, קופל שומך.

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

יד לבנים (אולם גדול)

10.12

19:30

מנוי מוסיקלי:

ערב ריקודים סלוניים.

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

 

מרכז הצעירים

רח' הרצל, 12

11.12

18:00

מפגש עם מנחה תחנת רדיו רקע פרדי בן נתן

ועד  דיירי

מקבץ  דיור
"גני  אביסרור"

 

מקבץ דיור

"גני  אביסרור"
רח' יד ושם, 16

11.12

18:00

קתדרה להורים.

" מוסדות ורשויות ממשלתיות. פניות ודרכי התקשרות."

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז  קהילתי

רחבת  החי"ל

14.12

18:30

ערב רומנסים.

נטשה מנור – שחקנית תיאטרון "גשר".

מיכאל משקאוצן – גיטרה.

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז מורים

שד' רגר, 85

15.12

19:30

מנוי מוסיקלי:

שירים בעברית ובאידיש בביצוע זמר מיכאל ריסקין.

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז הצעירים

רח' הרצל, 12

15.12

18:00

קונצרט של הסולנית האופרה הישראלית
סופיה משיה

ועד דיירי

מקבץ  דיור

"גני  אביסרור"

מקבץ  דיור

"גני  אביסרור"

רח' יד ושם, 16

בתכנית מיוחדת

פעילות חנוכה לילדים

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קהילתי

רחבת החי"ל

מתנ"ס ע"ש  יורי  שטרן

נחל בקע

18.12

8:00

סיור  של קבוצת מדענים לאוניברסיטה העברית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

ירושלים

18.12

15:30

הצגת תיאטרון "גשר" "דיבוק"

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

תל אביב

תיאטרון "גשר"

19.12

13.00 – 10.00

טורניר   שחמט לילדים לחג חנוכה

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קהילתי

רחבת החי"ל

 

19.12

13:30 – 8:30

"הורים לצברים".

סמינר לחג חנוכה.

משרד הקליטה

מח' קליטה  עירונית

התאחדות  יוצאי  קווקז

נגב

עיר  עתיקה  ממשית

20.12

8:00

טיול לעמק שורק

התאחדות יוצאי בלרוס

עמק שורק

23.12

17:00

19:00

פסטיבל מקהלות:

1.       "צלילי הזהב"

2.       "אין לי ארץ אחרת"

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

ערד

מודיעין

ימי ג'

19:30, 18:00, 16:30

שיעורי   עברית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קליטה "יעלים"
רח' יעלים,3

ימי א'

12:00 – 8:00

קבלת קהל ע"י

עובדת סוציאלית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז התאחדויות

רח' דוד המלך, 10

ימי א'

ימי ד'

13:00 – 10:00

19:00 – 16:00

ספרייה מדעית

(רוסית)

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מתנ"ס י-א

רח'  מרדכי נמיר,11

ימי א'

21:00 – 19:00

חדר כושר

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

 

מקלט №3

נחל בקע

ימי ג'

20:00 – 18:00

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו".

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש יולי 2014
 

תאריך

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

1.07 

9:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

21.07 -1.07 

11.08 -22.07 

13:00 – 8:00 

פעילות קיץ
 לילדי עולים 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מתנ''ס ע''ש יורי שטרן 1.
(
(נחל בקע 

2. מרכז קהילתי
רחבת החי"ל
 

8.07 

17:00 

שיחה 

 "על ההיסטוריה האסורה של מין האנושי" 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"אלמוג" 

מקבץ דיור 

רח' שזר, 1 

10.07 

18:00 

קונצרט של
זמרת ליליה אושקוב 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

10.07 

8:00 

בר מצווה
לילדי עולים
 

עיריית באר שבע 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

בית חב"ד מרכזי 

ירושלים 

הכותל המערבי 

13.07 

18:00 

קונצרט של מקהלת 

"נטלי" 

ועד דיירי 

מקבץי דיור 

"גני יהלומית" 

ו"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

15.07 

יציאה לאור עיתון
של הוטרנים
 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

מועדון וטרנים " מנצח" 

רח' חתם סופר, 3 

18.07 

8:30 

סיור בתל-אביב - יפו,
עם ביקור
במוזיאון בובות 

התאחדות יוצאי מולדובה 

תל-אביב - יפו 

20.07 

17:00 

ערב-קונצרט
לכבוד היצירה
 

של מלחין
ולדימיר שאינסקי 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

20.07 

19:00 

קונצרט של
סטודיו לריקוד
 

"Тet a Tet" 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

21.07 

19:00 

קונצרט קבוצות ילדים - משתתפי 

פסטיבל "כוכבי נגב" 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

24.07 

18:00 

טיול לירושלים
במופע לייזר במגדל דוד
 

התאחדות קורבנות 

מצור לנינגרד 

והתאחדות יוצאי 

סנקט פטרבורג 

ירושלים 

27.07 

18:00 

קונצרט "מנגינת חליל"  

מרינה סילבסטרה (צרפת) - חליל, 

 אורי בנר (ישראל) - פסנתר, 

 מיכאל ריסקין (ישראל) - סולן 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

ימי ו' ש' 

12:00 – 7:00 

19:00 – 14:00 

נסיעות הבראה 

התאחדות יוצאי בלרוס 

ים המלח 

ים התיכון 

ימי ג' 

שיעורי עברית 

20:00 – 16:30 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

ימי א' 

12:00 – 8:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

ימי א' 

ימי ד' 

13:00 – 10:00 

19:00 – 16:00 

ספרייה מדעית 

(רוסית) 

מתנ"ס י-א 

ימי א' 

21:00 – 19:00 

חדר כושר 

№3מקלט 

נחל בקע 

ימי ג' 

20:00 – 18:00 

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה" 

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש יוני 2014
 

תאריך 

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

5.06 

17:00 

פגישה עם סופר ניקולאי שטקין 

(מחבר ספר
"הוקרה")
 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"אלמוג" 

מקבץ דיור 

רח' שזר, 1 

10.06 

17:00 

קונצרט של סולן 

האופרה הישראלית –  נ. גרנט 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

12.06 

18:30 

טיול לפסטיבל
"אורות ירושלים"
 

התאחדות יוצאי מולדובה 

ירושלים 

12.06 

18:00 

קתדרה להורים 

" קיץ בטוח" 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

12.06 

18:00 

קונצרט של מקהלת 

"חיינו" 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

15.06 

יציאה לאור עיתון
של הוטרנים
 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

מועדון וטרנים " מנצח" 

רח' חתם סופר, 3 

19.06 

8:30 

מפגש מסורתי 

של יוצאי אסיה וקזחסטן 

התאחדות יוצאי אסיה וקזחסטן 

יער המלאכים,
קריית-גת 

22.06 

18:00 

השתתפות בפסטיבל מקהלות שרות ביידיש 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

אשקלון 

23.06 

10:30 

הסמינר מדעי 

" השתתפות יהודית במלחמת העולם הראשונה" 

לכבוד 100 שנה למלחמת העולם הראשונה 

מח' קליטה עירונית 

התאחדות יוצאי רוסיה בנגב 

מרכז קהילתי 

רח' יד ושם, 4 

23.06 

18:00 

הערב לכבוד 100 שנה של זמרת
קלעבדיה שולז'אנקו 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

24.06 

17:00 

קונצרט של סולנים 

האופרה הישראלית – 

דמיתרי לובצוב,
אירינה מינדלין
 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

25.06 

18:00 

הערב לכבוד
 20 שנה
של סטודיו ספרותי 

"סביבה מופתחת" 

סטודיו 

"סביבה מופתחת" 

ספרייה עירונית
באר שבע 

(אולם קטן) 

26.06 

8:30 

יום גיבוש 

במרכז הבריאות  

התאחדות יוצאי אוקראינה 

מרכז הבריאות 

"נווה מדבר" 

ימי ו' ש' 

12:00 – 7:00 

19:00 – 14:00 

נסיעות הבראה 

התאחדות יוצאי בלרוס 

ים המלח 

ים התיכון 

ימי ג' 

שיעורי עברית 

20:00 – 16:30 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

ימי א' 

12:00 – 8:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

ימי א' 

ימי ד' 

13:00 – 10:00 

19:00 – 16:00 

ספרייה מדעית 

(רוסית) 

מתנ"ס י-א 

ימי א' 

21:00 – 19:00 

חדר כושר 

№3מקלט 

נחל בקע 

ימי ג' 

20:00 – 18:00 

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה" 

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש מאי 2014
 

תאריך 

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

1.05 

12:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית לציון 

יום העצמאות של ישראל ויום הניצחון 

על גרמניה הנאצית 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

5.05 

9:00 

טקס לציון
יום הזכרון
לחללי צה"ל  

חברה "כיוונים" 

בית סמואל 

6.05 

17:00 

נסיעה לקונצרט חגיגי 

לכבוד 

יום העצמאות 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

לטרון 

(אמפיתיאטרון) 

6.05 

21:00 

חגיגות לציון
 יום העצמאות של ישראל 

עיריית באר-שבע 

באר-שבע, 

הכיכר המרכזית
מול העירייה 

7-10.05 

פסטיבל ילדים
"כוכבי הדרום"
 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

עיריית אילת 

אילת 

8.05 

8:30 

השתתפות ותיקי מלחמת העולם השנייה
 בטקס ארצי
לציון יום הניצחון
על גרמניה הנאצית
 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

(טל' 6290020) 

ירושלים 

8.05 

15:00 

ירושלים, 

יד ושם –
רשות הזיכרון לשואה ולגבורה 

9.05 

9:00 

טקס לציון יום הניצחון
על גרמניה הנאצית
 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

עיריית באר-שבע 

באר-שבע, 

פארק הניצחון 

(פינת מצדה ואחימאיר, 
אוטובוס קו 12) 

9.05 

17:00 

ערב חגיגי  לציון 

ויום הניצחון 

על הנאצים 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

9.05 

יציאה לאור עיתון חגיגי של הוטרנים 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

מועדון וטרנים " מנצח" 

רח' חתם סופר, 3 

11.05 

13:00 

אירוע חגיגי  

לווטרנים ונכים
 של מלחמת
העולם השנייה 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

עיריית באר-שבע 

אולם אירועים 

"קיפריס" 

12.05 

7:30 

 ביקור באוניברסיטה המורמונית. 

קונצרט מוסיקת עוגב 

התאחדות יוצאי בירוביג'אן 

התאחדות יוצאי סמרה 

ירושלים 

15.05 

18:00 

קתדרה להורים 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

16.05 

 

 

18.05 

13:00 – 

16.00 

 

11.00 – 

13.00 

תחרות שחמט
"ניצחון של סבא =
ניצחון של נכד",
לרגל יום הניצחון
על גרמניה הנאצית
 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מועדון שחמט באר-שבע 

מועדון שחמט באר-שבע 

18.05 – 

21.05 

16.00 

ימי הבראה בים סוף  

התאחדות יוצאי רוסיה בנגב 

אילת 

19.05 

19:30 

ערב יצירתי
של פ
. אייזנברג 

מח' קליטה עירונית 

קונסרבטוריון העירוני 

דרך המשחררים, 10 

21.05 

20:00 

הצגה 

"מירל'ה אפרת" 

(עם תרגום לרוסית) 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

תיאטרון יידישפיל 

משכן לאמנויות הבמה באר שבע 

21.05 

יעודכן בהמשך 

יום כייך 

בחמי יואב 

 התאחדות יוצאי אסיה וקזחסטן 

ספא 

"חמי יואב" 

23.05 

יעודכן בהמשך 

פגישה ארצית
של
יהודי בסרביה 

התאחדות יוצאי מולדובה 

בית יהודי בסרביה
בתל אביב 

26.05 

19:00 

נסיעה לקונצרט 

אמנים מבלארוס, רוסיה וישראל 

התאחדות יוצאי בלרוס 

אשקלון 

29.05 

18:00 

קונצרט של זמרת  

ל. קיקוב 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

ימי ד', ו' 

 

ימי ג' 

13:00 – 7:30 

 

18:30 – 14:00 

נסיעות הבראה 

התאחדות 

"צ'רנובל", 

התאחדות יוצאי אסיה וקזחסטן 

ים המלח 

ימי ו' 

12:00 – 7:00 

19:00 – 14:00 

התאחדות יוצאי בלרוס 

ים המלח 

ים התיכון 

ימי ג' 

שיעורי עברית 

20:00 – 16:30 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

ימי א' 

12:00 – 8:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

ימי א' 

ימי ד' 

13:00 – 10:00 

19:00 – 16:00 

ספרייה מדעית 

(רוסית) 

מתנ"ס י-א 

ימי א' 

21:00 – 19:00 

חדר כושר 

№3מקלט 

נחל בקע 

ימי ג' 

20:00 – 18:00 

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה" 

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש אפריל 2014
 

תאריך 

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

1.04 

14:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

13.04 – 6.04 

13:00 – 8:00 

פעילות פסח 

לילדי עולים 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל, 

מתנ"ס ע"ש 

"יורי שטרן"
בשכונת נחל-בקע 

8.04 

11:00 

הצגה לילדים – 

"סדר פסח אצל 

הדודה מטילדה" 

מח' קליטה עירונית 

מתנ''ס לוין 

רח' אליהו הנביא, 3 

9.04 

19:30 

"מיתרי הלב" 

בהשתתפות חמישייה ווקאלית - 

קונצרט במסגרת פסטיבל 

"הד הרטרו 2013" 

משרד  העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

קונסרבטוריון העירוני 

דרך המשחררים, 10 

10.04 

8:00 

יציאת לאור עיתון וטרנים 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

מועדון וטרנים " מנצח" 

רח' חתם סופר, 3 

12.04 - 11.04  

7:00 

חופשה בצפון הארץ 

התאחדות יוצאי
סנקט פטרבורג
, 

התאחדות יוצאי בלרוס 

חמת גדר- מעיינות חמים, 

גליל, טבריה 

14.04 

20:30 

ליל סדר לעולים 

בית חב"ד מרכזי 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מועדון וטרנים "נצחון" 

רח' כיכר הקנזי, 17 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

רח' יד ושם, 16 

2. . מקבץ דיור 

"אלמוג" 

רח' שזר, 1 

4. מרכז קהילתי 

"אלטשול" 

רח' יצחק שדה, 11 

18.04 

17:00 

מופע מוסיקלי לילדים
"בת הים הקטנה"
 

מח' קליטה עירונית 

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

20.04 

7:30 

מפגש מסורתי
של יוצאי בלרוס 

התאחדות יוצאי בלרוס 

יער "בן שמן" 

21.04 

18:00 

קונצרט של זמר
האופרה הישראלית –
 אנטולי ליין 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

22.04 

19:30 

שירים האהובים 

מסרטים 

וריקודים פופולריים - 

קונצרט במסגרת פסטיבל 

"הד הרטרו 2013" 

משרד  העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

קונסרבטוריון העירוני 

דרך המשחררים, 10 

23.04 

8:30 

טיול לירושלים 

התאחדות יוצאי אסיה וקזחסטן 

ירושלים 

24.04 

7:30 

טיול לחיפה 

(פר' מדענים עולים) 

משרד  העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

חיפה 

24.04 

יעודכן בהמשך 

קונצרט של דואט: 

ס. בוברוב 

ו- ס. חמאלניצקי 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

26.04 

8:00 

סיור להחווה חקלאית "שביל סלט" 

התאחדות יוצאי
סנקט פטרבורג
, 

התאחדות קורבנות 

מצור לנינגרד 

מושב תלמי יוסף, 

דרום ישראל 

30.04 - 27.04  

 

1.05 - 27.04  

11:00 

ימי הבראה בים המלח  

התאחדות יוצאי מולדובה 

 

עמותת ניצולי השואה "שרדנו כדי לחיות" 

מלון "רויאל רימונים" 

 

מלון "גנים" 

29.04 

19:30 

מופע חדש 

"מנגינות האהבה" - 

קונצרט במסגרת פסטיבל 

"הד הרטרו 2013" 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית  

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

30.04 

8:30 

יום גיבוש
במרכז הבריאות 

התאחדות יוצאי  אוקראינה 

מרכז הבריאות
"
נווה מדבר" 

 30.04 ,25 ,23 

 

29.04 ,24 ,22 ,17 

13:00 – 7:30 

18:30 – 14:00 

נסיעות הבראה 

התאחדות 

"צ'רנובל", 

התאחדות יוצאי אסיה וקזחסטן 

ים המלח 

ימי ג' 

שיעורי עברית 

20:00 – 16:30 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

ימי א' 

12:00 – 8:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

משרד העלייה והקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

ימי א' 

ימי ד' 

13:00 – 10:00 

19:00 – 16:00 

ספרייה מדעית 

(רוסית) 

מתנ"ס י-א 

ימי א' 

21:00 – 19:00 

חדר כושר 

№3מקלט 

נחל בקע 

ימי ג' 

20:00 – 18:00 

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה"

 

 

מ13 עד21 באפריל – מח' קליטה עירונית בחופשה

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש מרץ 2014
 

תאריך 

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

2.03 

11:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

2.03 

18:00 

קונצרט של מקהלת
"רעות"


 

 

ועד דיירי 

מקבץ דיור 

"גני אביסרור" 

מקבץ דיור 

רח' יד ושם, 16 

4.03 

16:00 

 ועד דיירי הוסטל 

רח' מבצע עובדה, 45 

הוסטל 

 רח' מבצע עובדה, 45 

3.03 

15:00 

כנס ארצי של התאחדויות יוצאי רוסיה 

התאחדות יוצאי
רוסיה בנגב
 

ראשון לציון 

3.03 

18:00 

מפגש עולים חדשים עם נציגי השירותים העיקריים של הקליטה 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מוזיאון 

"יד לבנים" 

רח' יצחק רגר, 2 

4.03 

19:00 

ערב חגיגי במועדון הנשים 

מח' קליטה עירונית 

התאחדות יוצאי קווקז 

№15מקלט 

נחל בקע 

6.03 

19:30 

"נשמה יהודית 

באופרה ומחזמר..." - 

קונצרט במסגרת פסטיבל 

"הד הרטרו 2013" 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

קונסרבטוריון. 

רח' 

דרך המשחררים, 10 

המועד יעודכן בהמשך 

ספורטיאדה: 

תחרות ארצות
ריקודים סלוניים
 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

אולם הספורט 

במקיף "ד" 

7.03 

8:00 

יציאת לאור עיתון וטרנים 

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה 

מועדון וטרנים " מנצח" 

רח' חתם סופר, 3 

9.03 

18:00 

קונצרט חגיגי של
מקהלת "נטלי" 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

11.03 

9:00 

טיול לפארק
"פארק גולדה"
 

מח' קליטה עירונית 

התאחדות יוצאי מולדובה 

"פארק גולדה" 

11.03 

15:30 

חוגגים הפורים 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

נחל בקע 

11.03 

16:00 

יום מעשים טובים 

חברה "כיוונים" 

מח' קליטה עירונית 

באר-שבע 

13.03 

19:30 

"מקצבים של העולם" - 

קונצרט במסגרת פסטיבל 

"הד הרטרו 2013" 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

13.03 

8:30 

יום כייף
במרכז הבריאות 

עמותת ניצולי השואה "שרדנו כדי לחיות" 

מרכז הבריאות
"
נווה מדבר" 

14.03 

7:00 

טיול בשמורת טבע  "החולה" 

התאחדות קורבנות
מצור לנינגרד
 

צפון הארץ 

14.03 

13:00 

תחרות שחמט ילדים 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי 

רחבת החי"ל 

17.03 

18:00 

קונצרט של
קבוצת הילדים 

" חלומות" 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

קונסרבטוריון. 

רח' 

דרך המשחררים, 10 

20.03-22.03 

7:00 

ימי גיבוש בים סוף 

התאחדות יוצאי
סנקט פטרבורג
 

אילת 

21.03 

14:00 

קרקס תיאטרלי
מטמון של פיראט הזקן"
" 

מח' קליטה עירונית 

המשכן לאמנויות הבמה 

26.03 

16:00 

ערב מפגש עם מוסיקאי 

סרגו בנקאלסדורף 

 התאחדות יוצאי בירוביג'אן 

התאחדות יוצאי מולדובה 

הוסטל "אביה" 

 רח' מבצע עובדה, 51 

28.03 

8:00 

קתדרה להורים: 

סיור להחווה חקלאית "שביל סלט" 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מושב תלמי יוסף, 

דרום ישראל 

31.03 

16:00 

הערב הוקדש
לזכרו סמיון שפירו ז''ל 

 ועד דיירי הוסטל 

 רח' מבצע עובדה, 45 

הוסטל 

 רח' מבצע עובדה, 45 

ימי ג'   18:00-19:30   

עברית מדוברת 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

ימי ג' 

19:30, 18:00, 16:30 

שיעורי עברית 

ימי א' 

12:00 – 8:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

ימי א' 

ימי ד' 

13:00 – 10:00 

19:00 – 16:00 

ספרייה מדעית 

(רוסית) 

מתנ"ס י-א 

ימי א' 

21:00 – 19:00 

חדר כושר 

№3מקלט 

נחל בקע 

ימי ג' 

20:00 – 18:00 

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה" 

 
 
 לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש פברואר 2014
 

תאריך

שעות

שם האירוע

אחראי

מקום האירוע

3.02

15:00 – 10:00

קבלת קהל ע"י קונסול רוסיה בישראל

התאחדות יוצאי רוסיה

מועדון וטרנים "נצחון"

כיכר הקנזי, 17

6.02

19:30

"מסביב העולם" -

קונצרט במסגרת פסטיבל

"הד הרטרו 2013"

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז הצעירים

רח' הרצל, 12

המועד יעודכן בהמשך

טיול צילום של
מועדון "דלתא"

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מועדון "דלתא"

נגב

המועד יעודכן בהמשך

7:00

טיול בשמורת טבע "החולה"

התאחדות יוצאי

סנקט פטרבורג,

התאחדות יוצאי מולדובה

צפון הארץ

13.02

18.00

קתדרה להורים

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קהילתי

רחבת החי"ל

17.02

18:30

ערב פולקלור של

קהילה קווקזית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

התאחדות יוצאי קווקז

המשכן לאמנויות הבמה,

באר-שבע

18.02

18:00

הרשמה לקבוצות

לימוד השפה העברית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11

19.02

17:00

קונצרט של מקהלת וטרנים ע''ש ו. קרסניצקי

ועד דיירי מקבץ דיור

"גני יהלומית"

מקבץ דיור

רח' העלייה, 3ב

19.02

14:00

סיור ללטרון

ופארק מיני ישראל (במסגרת  פרויקט קווקזי)

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

לטרון

20.02

8:00

יציאת לאור עיתון וטרנים

ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה

מועדון וטרנים "מנצח"

רח' חתם סופר, 3

21.02

18:00

קונצרט של הזמרת
לילי אושקוב

ועד דיירי

מקבץ דיור

"גני אביסרור"

מקבץ דיור

רח' יד ושם, 16

23.02

8:00

טיול לקיבוץ "רביבים"

(במסגרת פרויקט מדענים-עולים)

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

קיבוץ "רביבים"

26.02

14:00-22.00

סיור לילי בירושלים

(במסגרת  פרויקט קווקזי)

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

ירושלים

26.02

13:30

טיול למכון ויצמן

(במסגרת  פרויקט

מדענים-עולים)

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

רחובות

27.02

9:00

טיול לדרום נגב

התאחדות יוצאי אסיה תיכונית וקזחסטן

נגב

ימי ג'   18:00-20:00 

עברית מדוברת

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11

ימי ג'

19:30, 18:00, 16:30

שיעורי עברית

ימי ב'

18:00

№15מקלט

נחל בקע

ימי א'

12:00 – 8:00

קבלת קהל ע"י

עובדת סוציאלית

משרד הקליטה

מח' קליטה עירונית

מרכז התאחדויות

רח' דוד המלך, 10

ימי א'

ימי ד'

13:00 – 10:00

19:00 – 16:00

ספרייה מדעית

(רוסית)

מתנ"ס י-א

ימי א'

21:00 – 19:00

חדר כושר

№3מקלט

נחל בקע

ימי ג'

20:00 – 18:00

בסוף כל חודש אפשר לראות את לוח אירועים גם בעיתונים "טראוגולניק", "נגב-אינפו", "אפוכה"

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש ינואר 2014

תאריך 

שעת התחלה 

שעת סיום 

שם האירוע 

תיאור האירוע 

 

מחיר כרטיס ומקום לרכישת הכרטיסים 

אחראי אירוע, ­
מספר טלפון
 

מקום האירוע 

2.01 

14:30 

16:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית
 

לדון בתוכניות לחודש נוכחי 

--- 

מח' קליטה עירונית 

61290020 

מרכז קהילתי
רחבת החי"ל
 

2.01 

17:00 

19:30 

ערב חגיגי 

"קרנבל, קרנבל..." 

 קונצרט 
של מקהלת
"נטלי" 

כניסה
חופשית 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

6435214 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

2.01 

18:00 

20:00 

ערב חגיגי 

במועדון וטרנים 

קונצרט 
של הזמר ומלחין 

פ. קרביץ 

כניסה
חופשית 

מועצת וטרנים 

בנגב 

מקלט מסי4 

(נחל בקע) 

7.01 

7:30 

18:00 

סיור לנוער 

"תל אביב - יפו", 

ביקור
במוזיאון האולימפי
 

היכרות
עם ההיסטוריה של המדינה 

מחיר 

15₪ 

 

רכז לפר' 

קווקזים 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

התאחדות יוצאי קווקז 

6290046 

תל אביב 

7.01 

12:00 

13:30 

מופעה
של אלופי ישראל
בריקודים סלוניים
ר. בורוכוב
י. פרוקופאנקו
 

קונצרט
ושיעור ריקודים סלוניים 

"ריקודים עם
הכוכבים" 

כניסה
חופשית 

ועד דיירי מקבץ דיור 

"גני יהלומית" 

6435214 

מקבץ דיור 

רח' העלייה, 3ב 

9.01 

18:00 

19:30 

קתדרה להורים 

" הורים וילדים במשפחות
חד הוריות" 

מרצה –
מ. קדירוב 

כניסה
חופשית 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

61290019 

מרכז קהילתי
רחבת החי"ל
 

16.01 

9.00 

 

ט"ו בשבט 

אירועי לכבוד חג ישראלי 

כניסה
חופשית 

(בהרשמה) 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

61290019 

פארק
"נחל באר-שבע"
 

21.01 

18:00 

19:30 

קונצרט של זמר
האופרה הישראלית –
א. ליין
 

קונצרט 

כניסה
חופשית 

ועד דיירי 

מקבץ דיור
"גני אביסרור" 

0507322135 

מקבץ דיור
רח' יד ושם, 16 

23.01 

7:00 

16:00 

טיול נושא
" נגב הפורח"
 

הכרת הארץ 

מחיר 

15₪ 

מקהלת "חיינו" 

0546316330 

נגב 

23.01 

19:00 

21:00 

קונצרט 
של קבוצות ריקודים בדרום 

"חמסין בבאר שבע" 

קבוצות ריקודים של ילדים וצעירים עולים
 מבאר-שבע, אשדוד, ערד, בת ים 

מחיר 

20₪ 

 

מח' קליטה עירונית 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

61290019 

מרכז הצעירים 

רח' הרצל, 12 

27.01 

9:30 

15:00 

קבלת קהל ע"י קונסול רוסיה בישראל 

 המצאה של תעודת
 קיום 

לפנסיונרים רוסים 

--- 

התאחדות יוצאי רוסיה 

ימי ב' 

11.00 – 8.00 

ימי ג' 

16.30 – 14.30 

6409621 

מועדון וטרנים "נצחון" 

כיכר הקנזי, 17 

28.01 

המועד יעודכן בהמשך 

מופעה 

 " אליס בארץ הפלאות " 

אופרה לילדים 

כניסה
חופשית 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

61290019 

המשכן לאמנויות הבמה,
באר-שבע 

30.01 

10:00 

15:00 

קבלת קהל ע"י קונסול אוקראינה בישראל 

חידוש דרכונים אוקראינים,
קונסוליה 

--- 

התאחדות יוצאי  אוקראינה 

ימי ב' 

16.30 – 13.30 

ימי ד' 

13.00 – 10.30 

6409621 

מועדון וטרנים "נצחון" 

כיכר הקנזי, 17 

__ 

16:30 18:00 19:30 

18:00 20:00 21:30 

שיעורי עברית 

רמות שונות 

120₪ 

(40 שעות) 

משרד הקליטה 

מח' קליטה  

עירונית 

61290020 

מרכז קהילתי 

"אלטשול" 

ברח' 

יצחק שדה, 11 

__ 

18:00 

19:30 

שיעורי עברית 

120₪ 

(40 שעות) 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

61290020 

 מקלט מס' 15 

נחל בקע 

__ 

8:00 

12:00 

קבלת קהל ע"י 

עובדת סוציאלית 

עזרה 

לעולים חדשים 

--- 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז התאחדויות 

רח' דוד המלך, 10 

--- 

10:00 

13:00 

ספרייה  

(רוסית) 

ספרות אמנותית, מדעית וטכנית 

--- 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

0523918798 

מתנ"ס יא 

מרדכי נמיר 11 

--- 

16:00 

19:00 

--- 

 19:00 

21:00 

חדר כושר 

 

--- 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

 

 מקלט מס' 3 

(נחל בקע) 

--- 

 18:00 

20:00 

 
לוח אירועים של מחלקת קליטה עירונית לחודש אוקטובר 2013
 

תאריך 

שעות 

שם האירוע 

אחראי 

מקום האירוע 

1.10 

12:00 

מפגש
נציגי ארגונים ציבוריים
וועדות בית
 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי
רחבת החי"ל
 

1.10 

פתיחת חוגים
במוקדי קליטה
 

מח' קליטה עירונית 

רח' בזל, 46 

רחבת החי"ל, 

רח' יד ושם 4, 

מתנ"ס (נחל בקע) 

1, 8, 15,  

22, 29.10 

18:00 

 פתיחת כיתות עברית 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

מרכז קהילתי "אלטשול"
רח' יצחק שדה, 11
 

3.10 - 5.10 

עוליםפיאדה ספורטיבי 

משרד הקליטה 

מח' קליטה עירונית 

אילת 

3.10 

18:00 

 קונצרט סיכום של תלמידי אולפן גיטרה